KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Rödkrita 17025240

nr 1702 5240

Olle Nyman

(1909-1999), Sverige

Rödkrita, Signerad, nr 11, häst 11. Bildmått: 72x99 cm, yttermått inklusive ram: 81x107 cm

Kondition: skadad glasskiva

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 19 maj 2025
kl 20:12:00

Olle Nyman

Läs mer om Olle Nyman